Превентивні заходи у рамках кампанії «Виходь на світло!» з працівниками та роботодавцями в сфері сільського господарства в межах населених пунктів Самбірського району
12 вересня 2022![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
Інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-роз‘яснювальну роботу серед суб‘єктів господарювання сфери сільського господарства. Охоплена аудиторія – 10 роботодавців та їх працівники.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)