Про інформаційні відвідування роботодавців та їх працівників з метою інформування про ризики і наслідки незадекларованої праці говорили у ТОВ “БОРИСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД “СПЕЦЛІСМАШ”

03 березня 2023
✅ Про інформаційні відвідування роботодавців та їх працівників з метою інформування про ризики і наслідки незадекларованої праці говорили у ТОВ “БОРИСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД “СПЕЦЛІСМАШ”
Фахівцями Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці у межах роботи Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації спільних дій щодо зменшення рівня незадекларованої праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, що утворена при Західному міжрегіональному управлінні Держпраці.
Акцентовано на:
– реалізації Стратегії про права осіб з інвалідністю на період 2017-2023 років «Права людини: реальність для всіх» та Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року;
– ризиках дискримінації і мобінгу, ВІЛ/СНІД;
– трудовому рабстві, торгівлі людьми;
– психосоціальній підтримці на робочому місці.
Держпраці забезпечує роботодавців і працівників інформаційною підтримкою та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням. Зокрема, заплановано проведення близько 7 тис. таких заходів на території Львівщини.
👉 Більше інформації з питань охорони праці, у тому числі, задекларованої, інспектори Держпраці рекомендували шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua