Про охорону праці та належне оформлення трудових відносин йшлося під час семінару для працівників піщаного кар’єру

18 вересня 2018

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели семінар-нараду для працівників піщаного кар’єру, що знаходиться у Давидові Пустомитівського району. Під час превентивного заходу йшлося про  вимоги  законодавства про працю, нормативно-правових актів з охорони праці й промислової безпеки .

Учасники семінару зосередили увагу на питаннях, пов’язаних з проведенням експертизи умов праці, атестації робочих місць за умовами праці.

Водночас  фахівці ГУ Держпраці у Львівській області  наголосили на необхідності належного оформлення трудових відносин та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

 Головний державний  інспектор відділу експертизи умов праці зосередила увагу на необхідності проведення атестації робочих місць за умовами праці.

У свою чергу, фахівці відділу нагляду у гірничодобувній промисловості зупинились на питаннях, які  пов’язані з проведенням працівникам інструктажів та навчання з питань охорони праці, виданням письмових нарядів на виконання робіт підвищеної небезпеки. Йшлося також про  обов’язкове застосування засобів індивідуального захисту під час виконання робіт.

Водночас присутні  проаналізували стан виконання комплексних заходів щодо покращення стану охорони праці на підприємстві.

На завершення, директор підприємства запевнив присутніх, що товариство і надалі безумовно дотримуватиметься вимог чинного законодавства.

До слова, днями фахівці Головного управління Держпраці у Львівській області провели також семінар у ТзОВ “Агропромислове підприємство “ЛЬВІВСЬКЕ”, в межах якого обговорили вимоги  законодавства про працю та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки .

В межах цього превентивного заходу фахівці відділу нагляду у гірничодобувній промисловості роз’яснили вимоги законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці до підприємств, які на тривалий час припинили ведення відкритих гірничих робіт на родовищі. При цьому  зазначили, що адміністрація підприємства повинна продовжувати здійснювати постійний контроль за станом бортів, уступів, укосів і відвалів та вживати необхідних заходів у разі виявлення зсувних явищ та інших непередбачуваних техногенних факторів.

Окрім цього, не допускати перебування людей в межах потенційно небезпечних ділянок кар’єру.