Проведено семінар–нараду на ПП «Майстер РоС»

29 вересня 2015

Фахівцями Головного управлінням Держпраці у Львівській області проведено семінар –нараду на ПП «Майстер РоС» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань праці, охорони праці та промислової безпеки.

Участь у семінарі взяли головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Могильницький Б.Р., а також директор, провідні спеціалісти підприємства та працівники.

Головний державний інcпектор Могильницький Б.Р повідомив присутніх про реорганізацію Держгірпромнагляду, що на даний час Головне управління Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки направлену на зменшення травматизму на підприємствах. Ознайомив з оперативними даними зростання рівня травматизму протягом поточного року на підприємствах у порівнянні з таким періодом 2014 року. Також довів присутнім вимоги нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт з монтажу, ремонту та технічного обслуговування ліфтів.

Під час роботи семінару-наради було розглянуто питання щодо вимог до оформлення технічної документації при проведеннї робіт з ремонту, монтажу та технічному обслуговуванні ліфтів, організації виконання вищезгаданих робіт, заходів безпеки під час виконання робіт. 

Учасники семінар-наради зазначили: виконання вимог законодавства про охорону праці дає можливість набагато знизити можливість виникнення травм на виробництві і тим самим зберегти життя та здоров’я людей.             

ййй