Проведено семінар-нараду та надано консультативно-методичну допомогу Львівській національній галереї мистецтв ім.. Б.Г. Возницького

12 жовтня 2015

На виконання превентивних заходів працівниками Головного управління Держпраці у Львівській області головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Братюк А.І. та головним державним інспектором відділу контролю за додержанням трудового законодавства, зайнятості та інших нормативно-правових актів Сущиком А.В.. проведено семінар-нараду та надано консультативно-методичну допомогу Львівській національній галереї мистецтв ім.. Б.Г. Возницького з питань дотримання законодавства про охорону праці та трудового законодавства.

В семінар-нараді прийняли участь інженер з охорони праці, начальники структурних підрозділів, наукові працівники, начальники господарських відділів.

Головний державний інспектор Братюк А.І. ознайомила присутніх з основними функціями та завданнями Державної служби України з питань праці, наголосила , що ГУ Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки направлену для попередження нещасних випадків та аварій на виробництві.

Головний державний інспектор Сущик А.В. ознайомив присутніх із змінами в трудовому законодавстві, надав консультації з питань забезпечення права громадян на працю, порядок укладення трудового договору, гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору, порядок виплати та нарахування заробітної плати, щорічних, додаткових відпусток, порядок нарахування індексації грошових доходів, адміністративна, кримінальна відповідальність за порушення законодавства про працю.

Головні державні інспектори відповіли на запитання присутніх.

галерея мистецтв 08.10.15

галерея мистецтв 1 08.10.15