Релокація бізнесу в безпечні регіони: програма, якою варто скористатись

07 вересня 2022
✅ Релокація бізнесу в безпечні регіони: програма, якою варто скористатись
Сьогодні, у рамках проєкту надання консультаційної підтримки релокованим підприємствам, започаткованого Державною службою України з питань праці та Львівською обласною військовою адміністрацією, посадовцями Головного управління Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з представником релокованого підприємства ТзОВ «Лабзона» із м. Харків, що здійснює діяльність у сфері неспеціалізованої оптової торгівлі.
➡️ Посадовцями надано консультаційну та інформаційну допомогу керівнику релокованого підприємства, акцентовано увагу на дотриманні чинного законодавства, організації трудових відносин в умовах воєнного стану.
? Під час заходу наголошено на подальшій превентивній роботі ГУ Держпраці у Львівській області, котра полягає у консультативній підтримці роботодавців в межах визначених повноважень.
? Створення нових робочих місць, з використанням задекларованої праці, є шляхом до вільної, незалежної, економічно сильної держави. Роботодавці релокованих підприємств мають можливість звернутись до ГУ Держпраці у Львівській області: за тел. (032) 235 48 42 та (067) 925 84 33; e-mail: dsp@lviv.dsp.gov.ua; на сторінку у Facebook