Роман Чернега зустрівся з трудовим колективом Головного Управління Держпраці у Львівській області

07 жовтня 2015

6 жовтня в приміщенні конференц залу Львівського палацу мистецтв відбулася зустріч Голови Державної служби України Романа Чернеги з трудовими колективами Головного управління Держпраці у Львівській області та ДП «Західний експертно-технічного центр Держпраці».

Насамперед Роман Чернега повідомив, що станом на сьогодні – усі повноваження Державної інспекції з питань праці та Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки передано Державній службі з питань праці. Відповідні розпорядження опубліковано на сайті Кабміну (№ 929-р — редакція від  16.09.2015 та № 1021-р від 30 вересня 2015р.)

Під час свого виступу Голова Держпраці України зауважив, що особливістю новоствореної структури є зміщення акцентів від карального органу до сервісної служби та впровадження принципу відкритості і прозорості як для працівників так і для роботодавців.

Основним завданням Державної служби з питань праці є попередження порушення роботодавцями трудового законодавства та законодавства з охорони праці шляхом проведення превентивних заходів – надання консультацій, проведення навчальних семінарів, нарад, тощо. «Нам усім треба вжити усіх заходів, щоб кожен працівник повернувся додому живий, здоровий та приніс достойну заробітну плату, а не у «конверті», – заявив Голова Держпраці України.

Особливу увагу Роман Чернега звернув на ситуацію з порушенням трудових прав учасників АТО. За його словами, новостворена служба має робити усе можливе, щоби максимально вирішити їхні проблеми.

DSC_0406

DSC_0419

DSC_0420