Семінар для працівників КП «Ходорівводоканал» на тему: «Організація безпечного проведення робіт в колекторах та колодязях на об’єктах водопровідноканалізаційного господарства».

04 липня 2023
✅Семінар для працівників КП «Ходорівводоканал» на тему: «Організація безпечного проведення робіт в колекторах та колодязях на об’єктах водопровідноканалізаційного господарства».
👉Внаслідок отруєння каналізаційними газами щороку реєструються нещасні випадки із смертельними наслідками, які стались при виконанні робіт з ремонту й експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів. Велика частина з них – групові.
📌Аналіз засвідчує, що основними причинами виникнення таких нещасних випадків є:
✔️невикористання або відсутність засобів індивідуального захисту, запобіжного та захисного інвентаря, незадовільний стан вентиляційних систем у КНС;
✔️незадовільна організація проведення ремонтних й аварійних робіт на водопровідних та каналізаційних спорудах, а саме: допуск до виконання роботи працівників без проведення відповідного навчання з питань охорони праці, без оформлення наряду-допуску;
✔️невиконання вимог інструкцій з охорони праці та виконання робіт з грубими порушеннями вимог безпеки праці.
📲Посилання на інформаційний портал www.pratsia.in.ua