Технічна консультація для працівників Радехівського відділення Червоноградського УЄГГ Львівської філії ТОВ “Газорозодільні мережі України” на тему: «Організація безпечної експлуатації газовикористовувального устаткування в побуті».

16 листопада 2023
✅Технічна консультація для працівників Радехівського відділення Червоноградського УЄГГ Львівської філії ТОВ “Газорозодільні мережі України” на тему: «Організація безпечної експлуатації газовикористовувального устаткування в побуті».
?Фахівцями Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці попереджено про можливі ризики при експлуатації та шляхи їх вирішення, про безпечну експлуатацію димових та вентиляційних каналів.
?Природний газ використовується як паливо для обігріву будинків, побутових та виробничих приміщень. Той факт, що газ – досить дешевий та вигідний тепловий ресурс, відомий усім. При цьому багато громадян забувають, що використання «блакитного палива» потребує особливої уваги споживачів. Неправильна експлуатація газового обладнання може призвести до серйозних проблем.
✔️Від аварій страждає не лише саме обладнання чи будівлі, іноді масштаби надзвичайних ситуацій, пов’язаних із виходом з-під контролю людини потужного джерела тепла, призводять до руйнувань та загибелі людей. Саме тому безпека використання газу у побуті – одне з найважливіших завдань не лише самих користувачів, а й держави загалом.
❕Газ, що постачається до будинків громадян, відноситься до палива підвищеної небезпеки. Тому в квартирах осіб, які ще не уклали договору, знаходяться газові прилади, які несуть конкретну загрозу іншим мешканцям будинку.
?Посилання на інформаційний портал www.pratsia.in.ua