Технічна консультація на одному з найпотужніших підприємств теплоенергетики м. Здолбунів
12 січня 2023Технічна консультація на одному з найпотужніших підприємств теплоенергетики м. Здолбунів
Фахівці Управління інспекційної діяльності у Рівненській області провели превентивний захід у КП «Здолбунівкомуненергія» з питань безпечного та надійного функціонування теплових господарств, як об’єктів критичної інфраструктури.
Одним із пріоритетних завдань проведення технічної консультації є розгляд негативних факторів, що можуть вплинути на результати роботи підприємства і визначення можливих методів їх усунення.
Принагідно, проаналізовано фактичний стан реалізації плану підготовчих заходів на осінньо-зимовий опалювальний період 2022-2023 років.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)