Технічна консультація у Дрогобицькій філії ТзОВ «Зерно-переробна компанія «ЮМАС»

12 липня 2023
✅Технічна консультація у Дрогобицькій філії ТзОВ «Зерно-переробна компанія «ЮМАС».
👉Фахівці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці розказали про вимоги безпеки під час експлуатації обладнання що працює під тиском та автонавантажувачів. Звернута увага, що виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатація машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки здійснюються роботодавцем на підставі: дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки або декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, проведення навчання працівників з питань охорони праці, наявності засобів індивідуального та колективного захисту працівників.
❕Робота автомобілів на території промислових підприємств, об’єктів тощо допускається тільки з дозволу відповідальних осіб цих об’єктів та після проведення з водіями цільового інструктажу відповідно до чинних нормативних актів з охорони праці.
Навантаження і розвантаження вантажів, кріплення тентів на транспортних засобах, а також відкривання та закривання бортів автомобілів, напівпричепів та причепів здійснюється силами і засобами вантажовідправників, вантажоодержувачів або спеціалізованих організацій.
Навантаження і розвантаження вантажів на автомобілях, обладнаних підіймально-транспортними механізмами, здійснюється водієм. Водій зобов’язаний перевірити відповідність укладання, розміщення та надійність кріплення вантажів і тентів на транспортному засобі вимогам безпеки, а у разі виявлення порушень – вимагати від особи, відповідальної за навантажувальні роботи, ліквідувати їх.
📲портал https://pratsia.in.ua та сайт https://dsp.gov.ua