Торгівля людьми – не міф, а реальність. Інспектори Управління інспекційної діяльності у Рівненській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед ВПО щодо запобігання торгівлі людьми

24 січня 2023
✋ Торгівля людьми – не міф, а реальність
Інспектори Управління інспекційної діяльності у Рівненській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед ВПО щодо запобігання торгівлі людьми.
➡️ Під час поінформування інспектором було акцентовано увагу на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії. Надано відповіді на запитання осіб.
📲 У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
📣 Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектори радили шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайти https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua