Торгівля людьми – одне з найстрашніших порушень прав людини у сучасному світі.

29 березня 2023
?️ Торгівля людьми – одне з найстрашніших порушень прав людини у сучасному світі.
Фахівці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на залізничному вокзалі щодо запобігання торгівлі людьми.
Громадянам, які виїжджають в інші області або за кордон надано змістовну консультативну підтримку з питань протидії торгівлі людьми. Це явище порушує права людини, принижує її честь та гідність. Особливо зараз, ВПО перебувають в найбільш уразливому стані, яким можуть скористатись злочинці.
Під час поінформування інспекторами Держпраці акцентовано увагу на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії.
? У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
? Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектори радили шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua