У Луцьку заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій Харлампович розповів про ризики і наслідки незадекларованої праці та інформкампанію «Виходь на світло!» під час брифінгу в ОДА
15 вересня 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
«Зараз почастішали випадки незареєстрованих трудових відносин. Це впливає на недоотримання коштів до державного бюджету. До прикладу, незадекларована праця не приносить щороку в державний бюджет близько 100 млрд гривень. Ці кошти могли б піти на обороноздатність і захист нашої держави», – зазначив Андрій Харлампович.
Посадовець також повідомив, що інспекторами Управління інспекційної діяльності у Волинській області в рамках кампанії «Виходь на світло!» вже проведено понад 700 інформаційних відвідувань суб’єктів господарювання області.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)