У Львівському обласному центрі зайнятості про наслідки незадекларованої праці

03 лютого 2023
У Львівському обласному центрі зайнятості про наслідки незадекларованої праці ✅
Інспекторами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо ризик-факторів незадекларованої праці для осіб, що офіційно перебувають у статусі безробітних.
Наголошено на ознаках примусової праці та діях, що спрямовані на запобігання та протидію торгівлі людьми. В рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з профільними контактами.
Під час заходу акцентовано увагу на формуванні негативного ставлення до незадекларованої праці та інформування про ознаки трудової експлуатації в межах виконання Плану заходів Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці по реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновлення економіки на 2023 рік.
📲 У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
📣 Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектори радили шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua