У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарської діяльності на території Трускавецької ТГ Дрогобицького району
04 жовтня 2022![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
Під час інформаційних відвідувань інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області акцентовано увагу на неприпустимості використання незадекларованої праці та наголошено як роботодавцям, так і працівникам про ризики, наслідки використання незадекларованої праці. Охоплена аудиторія – 5 роботодавців та їх працівники.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)