У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» проведено превентивні заходи серед суб’єктів господарювання м.Львів

11 жовтня 2022
☀️ У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» проведено превентивні заходи серед суб’єктів господарювання м.Львів
Інспектори Головного управління Держпраці у Львівській області відвідали суб’єкти господарювання з метою наголосити на відповідальності в умовах війни, важливості підтримувати країну, один одного, не допускаючи зниження рівня захисту працівників та стабільності економіки.
❗️ Під час заходів роботодавцям роз’яснено зміни у трудовому законодавстві, попереджено про відповідальність, що передбачена законодавством за використання незадекларованої праці та наголошують працівникам про важливість офіційного оформлення трудових відносин.
🤝 Інспектори надали консультації щодо актуальних змін в трудовому законодавстві та поінформували про трудові права і соціальні гарантії, переваги офіційного працевлаштування.
📲 Більше інформації з питань організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо: на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та нашій сторінці у  Facebook