У Стрийській РДА працювала робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
25 лютого 2019![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/1-1.png)
Днями під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука та за участі головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Бориса Веліахмедова відбулося засідання районної робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
На засідання було запрошено 12 керівників та бухгалтерів підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності.
З роботодавцями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання законодавства у сфері зайнятості та оплати праці, а також дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.
При цьому інспектор наголосив, що збільшився розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, які передбачені ст.265 Кодексу законів про працю України.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/ee519e2172bbefe1aabf94d45b629287-2.png)
Окрім цього, днями у Стрийській РДА відбулася зустріч з представниками будівельної галузі району. Так, роботодавцям наголосили на необхідності офіційного працевлаштування працівників.