У ТзОВ «Керамбуд» проведено семінар щодо особливостей трудового законодавства та охорони праці, а також запобігання травматизму у 2015 році

25 вересня 2015

На семінар- нараді працівників підприємства ознайомили з гарантіями прав на охорону праці, організацією охорони праці на підприємстві, із документами, що належать до нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, відповідальністю за порушення законодавства про охорону праці.

Під час семінару головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та звязку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Смигора В.М. нагадав присутнім про головні вимоги при виконанні робіт на цегельному заводі, при експлуатації технологічного обладнання, виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Також він висвітлив питання про проведення навчання та перевірки знань працівників та спеціалістів з охорони праці, проведення їм інструктажів а також забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у відповідності до галузевих норм.

Своєю чергою головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та звязку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Фургало Г.В. наголосив присутнім про необхідність дотримання вимог правил будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів при експлуатації на виробництві і експлуатації посудин під тиском.