У ТзОВ «Снєжка Україна» проведено семінар

18 вересня 2015

Cемінар на тему: «Закон України «Про охорону праці» та зміни в трудовому законодавстві, що стосуються оплати праці та кадрової роботи».

На семінарі виступили – головний державний інспектор з охорони праці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Файчак Я.Я., який повідомив, що на даний час Головне управління Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки направлену на зменшення травматизму на підприємстві. головний державний інспектор відділу контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Яворівська О.Г. ознайомила працівників із змінами трудового законодавства, що стосується оплати праці, гарантіями забезпечення права громадян на працю.

Головними державними інспекторами були надані консультації працівникам щодо організації функціонування системи управління охороною праці та щодо норм трудового законодавства.