У ТзОВ «Видавничий дім «Укрпол» відбувся семінар з безпечної експлуатації електроустановок

22 березня 2018

У середу,   21 березня,  головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Львівській області Ігор  Карпин  провів  семінар-нараду з електро-технічними працівниками  ТзОВ «Видавничий дім «Укрпол».

Підприємство займається  виготовленням поліграфічної продукції.   

 Фахівець ГУ Держпраці  проаналізував  заходи  щодо  дотримання  безпечних  умов  праці, які проводяться на підприємстві під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування  електроустановок  та  їх  утримання  у  безпечному  технічному  стані.

Разом з тим він порушив  питання контролю виконання організаційних та технічних заходів перед початком та при проведенні робіт в електроустановках напругою до та понад 1000В,  а також своєчасного виконання заходів по усуненню виявлених порушень.

Говорили також про організацію періодичних та профілактичних випробувань електрозахисних засобів, що застосовуються в електроустановках.

При цьому  інспектор наголосив керівникам та  спеціалістам, які безпосередньо організовують роботу, що вони зобов’язані  забезпечити її виконання відповідно до вимог  Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

  Працівникам роз’яснили  гарантії прав на охорону праці відповідно до Закону України «Про  охорону  праці», при цьому акцентували  увагу  на  проведенні  навчання, інструктажів  та  перевірки  знань з  охорони  праці та  детально обговорили причини  та  обставини  нещасних  випадків.