В області тривають галузеві зустрічі з підприємцям деревообробної галузі

21 березня 2019

19 березня під керівництвом голови Городоцької районної державної адміністрації  Володимира Ременяка за участю фахівців ГУ Держпраці у Львівській області  відбулася галузева зустріч із  суб’єктами господарювання деревообробної галузі промисловості.

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Кокотко  наголосила на  необхідності  дотримання мінімального розміру заробітної плати та інших норм і гарантій в оплаті праці. Вона також повідомила про розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

         У свою чергу головний державний інспектор відділу нагляду  в АПК та СКС ГУ Держпраці у Львівській області Юрій Кабан повідомив, що для запобігання виникнення нещасних випадків на підприємствах необхідно проходити навчання та проводити інструктажі з працівниками щодо дотримання правил техніки безпеки з охорони праці.

Окрім цього, у Городоцькій райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення району.