Відбулося прийняття в експлуатацію бурового верстату для свердловини

16 квітня 2019

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію  бурового верстату IDECO SBSDIR-806   (вантажопідйомністю –160т.) для буріння свердловини №3 Рудниківська.

Буровий верстат змонтований ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» в Миколаївському районі.                

Участь в комісії представника Держпраці для введення змонтованої бурової установки в роботу  здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання за наявності документації з охорони праці та промислової безпеки та укомплектованої бурової  бригади.                                                                                                   

Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням  комісії згідно наказу по підприємству.  До складу  комісії увійшли  представники виконавців робіт ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.                                                 

Згідно висновку комісії буровий верстат IDECO SBSDIR-806   (вантажопідйомністю–160т.) для буріння свердловини №3 Рудниківська виконана монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готова до введення в експлуатацію та складено акт по введенню в експлуатацію.