Відбулося виїзне засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці IV рівня

12 грудня 2017

Днями в ДП «Сколівське лісове господарство» відбулося виїзне засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці IV рівня Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Присутні  ознайомилися з роботою виробничих структурних підрозділів ДП «Сколівське ЛГ». Зокрема, з проведенням лісозаготівельних робіт за допомогою новопридбаного напівпричепа лісовоза BINDERBERGER ALPIN RW-12, мережею лісових доріг Гребенівського та Зелем’янського лісництв, роботою нижнього складу та цеху переробки деревини.

 

«Пріоритет життя і здоров’я працівників, забезпечення координації роботи з фахівцями Держпраці, виконання спільних заходів щодо профілактики виробничого травматизму, співробітництво в галузі безпеки праці   є одними з основних принципів державної політики в галузі охорони праці»,- сказав начальник нагляду у СКС та АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці України у Львівській області Віктор Курило.

 

Також  Віктор Курило порекомендував підприємствам лісового господарства запровадити у своїх виробничих підрозділах, майстерських дільницях, змінах, бригадах колективну відповідальність за стан охорони та безпеки праці.

У свою чергу, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Юрій Джижула  наголосив присутнім на необхідності  вчасного подання інформації про нещасні випадки на підприємствах.

Підсумовуючи, учасники виїзного засідання відзначили належну організацію роботи у ДП «Сколівське ЛГ» щодо відповідності діючим вимогам з охорони і безпеки праці та стандарту FSC з лісової сертифікації.

До слова, захід відбувся в рамках виконання Договору про співробітництво щодо попередження нещасних випадків на виробництві, який був укладений між  Головним управлінням Держпраці у Львівській області та Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства у травні цього року.