Відбулися позмінні збори з питань охорони праці на шахті «Лісова»

27 грудня 2018

У четвер, 27 грудня,  на  відокремленому підрозділі шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» відбулися позмінні збори трудового колективу з питань охорони праці.

Захід пройшов за участі головного державного інспектора відділу нагляду у вугільній промисловості Головного управління Держпраці у Львівській області Олександра Аряміна.

Олександр Арямін  нагадав, що  електрообладнання в шахті, зокрема  кабелі  та  системи електропостачання,  в  процесі  експлуатації мають гарантувати електробезпеку працівників шахти, а також вибухо і пожежобезпеку. Допускається експлуатувати електрообладнання лише коли  справні засоби вибухозахисту, блокувань, заземлень, апаратів захисту, схем управління та при непошкоджених кабелях.

Він наголосив, що  ізолювальні саморятівники завжди мають бути поруч з усіма підземними працівниками шахти на кожному робочому місці. Підземні працівники повинні вміти користуватись саморятівником, знати правила поведінки під час аварійних ситуацій та запасні виходи, місця розташування засобів протиаварійного захисту. Водночас він запропонував вжити заходів щодо покращення стану охорони праці на шахті.

Передусім, йдеться про покращення якості проведення інструктажів під час видачі нарядів, посилення відомчого контролю, заборону експлуатації несправного гірничошахтного обладнання, приведення шляхів пересування працівників в гірничих виробках у безпечний стан.