Впродовж тижня Головним управлінням розпочато спецрозслідування 2 нещасних випадків

11 вересня 2019

Впродовж тижня резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб, станом на 11.09.2019 на Львівщині не зафіксовано.

Разом з тим, впродовж тижня у Головному управлінні Держпраці у Львівській області призначено 2 спеціальні розслідування нещасних випадків, які трапились:

  • 30.08.2019 року нещасний випадок стався із зливальником-розливальником ТзОВ «Ніка Друк». Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, після розливання розчинника працівник побачив заповнений розчинником 300 літровий пластиковий бак не закритий кришкою. При спробі її закрити лівою рукою, потерпілий правою рукою взявся за металеву обрешітку В цей час відбувся спалах вогню (статика), внаслідок чого працівник отримав опіки.  Потерпілого доставили у КНП ” 8-ма клінічна лікарня м. Львова.
  • 06.09. 2019 року стався нещасний випадок з підсобним робітником ТзОВ «Тепло Буд Експерт». Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, при прокладанні зовнішніх мереж каналізації підсобний працівник знаходився в траншеї на глибині 1.9 м. Внаслідок раптового зсуву грунту  працівника засипало землею. Потерпілий був доставлений у 8 клінічну лікарню м. Львова у важкому стані.