Впродовж тижня Головним управлінням розпочато спецрозслідування 2 нещасних випадків

16 жовтня 2019

Впродовж тижня резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб, станом на 16.10.2019 на Львівщині не зафіксовано.

Разом з тим, впродовж тижня у Головному управлінні Держпраці у Львівській області призначено 2 спеціальні розслідування нещасних випадків, які трапились:

  • 09.10.2019 року нещасний випадок зі смертельним наслідком стався на Підстанції 750 кВ «Західноукраїнська» ВП «Західна електроенергетична система» ПрАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго» 1958 р.н. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, близько 13 год. 22 хв., на сходовому марші другого поверху будівлі  універсального вичислювального комплексу  ПС 750кВ “Західноукраїнська” виявили без ознак життя провідного інженера з експлуатації протиаварійної автоматики 1958 р.н. Була викликана швидка медична допомога, лікарі якої констатували смерть. Ймовірна причина смерті -природня.
  • 10.10.2019 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з оглядачем гідротехнічних об’єктів Сокальського управління водного господарства Державного агенства водних ресурсів України 1963 р.н. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, близько 17 год. 00 хв. в меліоративному каналі МК – 28 між селами Тяглів та Воронів Сокальського р-ну виявлено без ознак життя оглядача гідротехнічних об”єктів. Була викликана поліція, працівники якої попередньо не виявили ознак насильницької смерті. Ймовірна причина смерті -природня.