Впродовж тижня Головним управлінням розпочато спецрозслідування 2 нещасних випадків

11 грудня 2019

Впродовж тижня резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб, станом на 11.12.2019 на Львівщині не зафіксовано.

Разом з тим, у Головному управлінні Держпраці у Львівській області за цей період призначено 2 спеціальні розслідування нещасних випадків, які трапились:

  • 04 грудня 2019 року нещасний випадок стався з провідним інженером з охорони праці Бібрського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів ТзОВ «Оператор газотранспортної системи України» 1967 року народження. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, провідний інженер з охорони приймав участь у нараді на території Комарнівського промислового майданчика Бібрського ЛВУМГ. Близько 08 год. 04 хв. він вийшов з наради. О 08 год. 06 хв. знепритомнів у коридорі. Була викликана швидка медична допомога, лікарі якої констатували смерть. Ймовірна причина смерті -природня.
  • 06 грудня 2019 року нещасний випадок стався з оператором заправних станцій ТзОВ «Регіон-Хол» 1958 року народження. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, оператора заправних станцій виявили без ознак життя в приміщенні відпочинку операторів заправних станцій АЗС-37. Лікарі швидкої медичної допомоги, які прибули на виклик констатували смерть працівника. Ймовірна причина смерті-природня.

Обставини та причини цих випадків з’ясовують створені у Головному управлінні Держпраці у Львівській області комісії зі спецрозслідування.