Впродовж тижня Головним управлінням розпочато спецрозслідування 4 нещасних випадків

04 травня 2020

Впродовж 27-30 квітня резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб, на Львівщині не зафіксовано.

Разом з тим, у Головному управлінні Держпраці у Львівській області за цей період призначено 4 спеціальні розслідування нещасних випадків, які трапились:

  • 27 квітня 2020 року нещасний випадок трапився з розмелювачем ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» 1971 року народження. Як йдеться у повідомлення, що надійшло від підприємства, працівник виконував роботи на майданчику обслуговування гідророзбивача. Близько 10 год. 30 хв. він відлучився з робочого місця. Об 11 год. 30 хв. потерпілого виявили без ознак життя у приямку з відпрацьованою водою паперового виробництва масопідготовчого відділення.
  • 27 квітня 2020 року нещасний випадок трапився з громадянином 1973 року народження, який виконував роботи у ТзОВ «Львівзахідбуд» на підставі цивільно-правового договору, укладеного 22 квітня 2020 року. Як йдеться у повідомлення, що надійшло від підприємства, потерпілий близько 20 год. 00 хв. впав у шахту ліфта. Внаслідок падіння чоловік отримав забій голови та перелом ребер.
  • 29 квітня 2020 року нещасний випадок трапився з трактористом-машиністом сільськогосподарського виробництва ТзОВ «Княжі лани» 1973 року народження. Як йдеться у повідомлення, що надійшло від підприємства, працюючи на полі, працівник потрапив під електричну дугу, що спричинило ураження електричним струмом високої напруги та  термічні опіки 3-4 ступеня. 03.05.2020 року потерпілий помер у лікарні.
  • 29 квітня 2020 року нещасний випадок стався з пекарем ТзОВ «Сільпо-Фуд» 1960 року народження. Як йдеться у повідомлення, що надійшло від підприємства, йдучи кондитерським цехом, пекар оступилась і впала. Внаслідок падіння отримала перелом шийки правої стегнової кістки. Потерпілу було доправлено у лікарню.

Обставини та причини цих нещасних випадків з’ясують спеціально створені Головним управлінням Держпраці у Львівській області комісії.