Введено в експлуатацію підйомний агрегат для капітального ремонту свердловини Більче – Волицького підземного сховища газу

19 червня 2019

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області  відбулося засідання комісії по введенню  в експлуатацію підйомного агрегату  ФРАНКС 300 (в\п 100 т) для капітального ремонту свердловини № 126 Більче – Волицького підземного сховища газу.

Роботи з капітального ремонту свердловини проводить Угерське  виробниче відділення ремонтних і сервісних послуг філії «Оператор газосховищ України» АТ «УКРТРАНСГАЗ».    

Участь в комісії представника Держпраці  для введення змонтованого підйомника в роботу  відбувається після повної готовності підйомника до початку виконання робіт та за наявності укомплектованої бригади з капітального ремонту свердловини. 

Згідно висновку комісії підйомний агрегат  ФРАНКС 300 (в\п 100 т) для проведення капітального ремонту свердловини № 126 Більче – Волицького підземного сховища газу виконано згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці.

Відтак  складено акт про введення в експлуатацію.