«Виходь на світло» – інформаційна кампанія у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької

20 січня 2023
🔆 «Виходь на світло» – інформаційна кампанія у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.
Інспекторами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці роз’яснено особливості організації трудових відносин в умовах воєнного стану, наприклад: розірвання трудових договорів з ініціативи працівника чи роботодавця, встановлення та обліку часу роботи та часу відпочинку, оплати праці, призупинення дії трудових договорів.
З метою акцентування уваги на організації трудових відносин в умовах воєнного стану та особливості розірвання трудових договорів з ініціативи працівника чи роботодавця, встановлення та обліку часу роботи та часу відпочинку, оплати праці, призупинення дії трудових договорів наголошено на основних відмінностях між трудовими та цивільно-правовими договорами, ознайомлено з трудовими правами та соціальними гарантіями найманих працівників, організацією трудових відносин в умовах воєнного стану та відповідальністю за порушення законодавства про працю.
📲 Більше інформації з питань охорони праці, у тому числі, задекларованої, інспектори Держпраці рекомендували шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua