З 5 жовтня на Львівщині інспектори виявили 29 неналежно оформлених працівників

09 жовтня 2018

На виконання розпорядження уряду «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”», фахівці  ГУ Держпраці у Львівській області проводять інспекційні відвідування з питань оформлення трудових відносин.

Зокрема, упродовж двох днів в області вже встановлені факти використання праці 29 осіб, з якими не було укладено належним чином трудових відносин.

Порушення зафіксовані у роботодавців, які працюють у будівництві та сфері надання послуг.

До слова,  5 вересня Уряд ухвалив розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Цим рішенням  передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Водночас йдеться про посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.

Впродовж  вересня в області проводилась інформаційна кампанія. Роботодавцям роз’яснювали вимоги законодавства про працю, закликали належно оформлювати трудові відносини та попереджували про відповідальність.