З метою реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновленню економіки на 2023, у зв’язку з проведенням весняно-польових робіт, посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області у І кварталі 2023 року проведено превентивні заходи у 97 сільськогосподарських суб’єктів господарювання Рівненської області

24 квітня 2023
✅З метою реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновленню економіки на 2023, у зв’язку з проведенням весняно-польових робіт, посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області у І кварталі 2023 року проведено превентивні заходи у 97 сільськогосподарських суб’єктів господарювання Рівненської області.
?Для підвищення існуючого рівня охорони праці, профілактики виробничого травматизму при проведенні весняно-польових робіт, керівникам та працівникам сільськогосподарських підприємств наголошено на посиленні профілактичної роботи по запобіганню виробничого травматизму.
❕Рекомендовано звернути увагу на вимоги безпеки праці під час транспортування, зберігання, застосування пестицидів і агрохімікатів.
Роз’яснено основні шляхи профілактики отруєнь пестицидами і мінеральними добривами.
?Виконання вимог охорони праці, належна організація робіт дасть змогу провести догляд за посівами без отруєнь, професійних захворювань, травм і аварій.
?Більше інформації з питань охорони праці, у тому числі, задекларованої, інспектори Держпраці рекомендували шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua