За даними ООН, торгівля людьми є проблемою глобального масштабу. Громадяни близько 127 країн потрапляють у ситуації, пов’язані з насильством та сексуальною експлуатацією, у 137 державах світу

31 липня 2023
За даними ООН, торгівля людьми є проблемою глобального масштабу. Громадяни близько 127 країн потрапляють у ситуації, пов’язані з насильством та сексуальною експлуатацією, у 137 державах світу.
В Україні, за даними Міжнародної організації з міграції, протягом 30 років близько 300 тис. осіб постраждали від незаконної трудової експлуатації, а тому уряд України продовжує активну роботу, спрямовану на протидію цьому злочинному явищу.
Від початку року посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області проводять інформаційно-просвітницькі заходи з висвітлення теми торгівлі людьми аби заохотити громадян області та внутрішньо переміщених осіб подбати про власну безпеку при пошуках роботи та працевлаштуванні.
Крім цього, інспектори розповідають, як не потрапити на гачок до недобросовісних роботодавців та у пастку трудового рабства, наголошують на дотриманні прав працівників з інвалідністю та з ВІЛ/СНІД, недопущенні трудової дискримінації та мобінгу на робочому місці, тощо.
Пам’ятайте, що ви маєте право на отримання допомоги від державних установ та міжнародних організацій, ви маєте законні інструменти аби захистити себе, своїх близьких чи друзів від незаконної експлуатації.
Більше інформації про працевлаштування читайте на інфорпорталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .