За два місяця Держпраці легалізовано майже 25 тисяч працівників

07 вересня 2022
❗️За два місяця Держпраці легалізовано майже 25 тисяч працівників ☀️
У рамках реалізації інформкампанії «Виходь на світло!» за результатами інформаційних відвідувань із 24 420 працівниками укладені трудові договори відповідно до законодавства.
Декларуючи працю, кожен роботодавець та працівник вносить свій внесок у підтримку Збройних сил України та вразливих категорій громадян, які потребують допомоги в такий важкий для країни час.
❗️Саме тому, 1 липня інспектори праці розпочали інформкампанію ☀️ «Виходь на світло!», у ході якої відвідали 50 тис. роботодавців та провели роз’яснення для майже 100 тис. працівників. Найбільше відвідувань відбулося у сферах торгівлі, сільського господарства, будівництва та надання послуг.
У кожного четвертого відвіданого роботодавця встановлено ознаки можливого використання незадекларованої праці. Третина з них дослухались до порад інспекторів та оформили трудові відносини майже з 25 тис. працівників.
За даними статистики на початок 2022 року близько 3 млн працівників працювали без оформлення трудових відносин. За умови виплати заробітної плати хоча б на рівні мінімальної – це майже 100 мільярдів гривень податків та зборів на рік.
❗️ Пам’ятайте! Україна бореться з російськими окупантами не лише зброєю, а й своєю працею, яка має бути задекларованою!
?Більше інформації на сайті Держпраці