Завдяки інспектору праці 500 працівникам виплачено компенсацію за несвоєчасно виплачену зарплату

30 січня 2018

З метою інформування роботодавця про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання відповідно до пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295 посадові особи ГУ Держпраці у Львівській області відвідали відділ освіти Турківської РДА.

За результатами проведеної роботи, 500 працівникам закладів освіти Турківського району виплачено компенсацію за несвоєчасно виплачену заробітну плату в період з жовтня по листопад 2017 року.

Виконано вимоги  ст.34 Закону України «Про оплату праці», якою передбачена компенсація працівникам втрати частини заробітної плати у зв’язку із порушенням строків її виплати відповідно до індексу зростання цін на споживчі товари і тарифів на послуги у порядку, встановленому чинним законодавством.

Також інспектор роз’яснив вимоги законодавства про працю та надав рекомендації  для  усунення порушень, які були виявлені.