Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Алла Рижа взяла участь в загальноукраїнській селекторній нараді за участі представників Мінекономіки, Держпраці, Рівненської ОДА, Регіонального відділення Фонду держмайна України з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області

30 жовтня 2023
✅Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Алла Рижа взяла участь в загальноукраїнській селекторній нараді за участі представників Мінекономіки, Держпраці, Рівненської ОДА, Регіонального відділення Фонду держмайна України з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області.
👉З початку року підприємства-боржники погасили понад 11,4 млн грн заборгованості з виплати заробітної плати. У тому числі повністю ліквідована заборгованість із виплати заробітної плати працівникам 11 підприємств на загальну суму 4,5 млн грн., про це повідомив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.
📌Учасники наради обговорили подальші дії, які мають бути вжиті для погашення заборгованості на підприємствах, що продовжують боргувати гроші працівникам.