Завтра розпочинає роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження»

05 червня 2018

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега візьме участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження»,   яка відбудеться 6-8 червня 2018 року в м Києві (готель Братислава).

На конференції заплановані виступи представників Мінсоцполітики, Держпраці, Інституту медицини праці ім. Ю.І Кундієва НАМН України, Державної установи «Центр громадського здоров’я МОЗ України», Міжнародної організації праці, Федерації роботодавців України, Федерації профспілок України та інших установ.

Своїм досвідом ділитимуться вітчизняні та міжнародні експерти у сфері безпеки та гігієни праці, керівники наглядових органів країн ЄС. Про участь в заході заявили представники Литви, Польщі, Чехії, Білорусі, Німеччини. На конференцію вже  акредитувались керівники та фахівці з охорони праці понад  80 вітчизняних підприємств.

Традиційно у рамках форуму відбудеться нагородження лідерів у сфері управління ризиками за рейтингом журналу «Охорона праці» у двох номінаціях: серед підприємств і за особистий внесок.

З більш детальною інформацією про конференцію та як взяти в ній участь можна ознайомитися на сайті журналу: http://ohoronapraci.kiev.ua/