Впродовж тижня Головним управлінням розпочато спецрозслідування 2 нещасних випадків

27 листопада 2019

Впродовж тижня резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб, станом на 27.11.2019 року на Львівщині не зафіксовано.

Разом з тим, у Головному управлінні Держпраці у Львівській області за цей період призначено спеціальні розслідування нещасних випадків, які трапились:

  • 21 листопада 2019 року нещасний випадок стався з майстром виробничої дільниці ПТМ «Самбіртеплокомуненерго» 1960 року народження. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, працівника виявили в приміщенні побутової кімнати для операторів котельні без ознак життя, сидячим на кріслі біля стола. Ймовірна причина смерті природня.
  • 22 листопада 2019 року нещасний випадок зі смертельним наслідком стався з електромонтером з експлуатації розподільчих мереж ПрАТ «Львівобленерго» 1960 року народження. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, під час виконання робіт з благоустрою території в межах охоронної зони ТП в ЗТП-467-11 м. Сокаль, електромонтер з експлуатації розподільчих мереж наблизився на недопустиму відстань до струмовідних частин в РП-3 РУ-6 кВ комірка 8 приєднання ЗТП-401, що знаходились під напругою.

Обставини та причини цих випадків з’ясовують створені у Головному управлінні Держпраці у Львівській області комісії зі спецрозслідування.