Тренінг з виконання робіт з підвищеною небезпекою, а саме допуску до виконання робіт в діючих електроустановках
30 березня 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Захід проведено за участі фахівців Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці на базі профтехучилища Рівненської АЕС працівниками навчально-тренувального центру Рівненської АЕС.
З метою попередження і зниження виробничого травматизму, що є вкрай важливим в нинішніх умовах, на об’єктах критичної інфраструктури наголошують:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Відзнятий в ході тренінгу відеоматеріал, профільні спеціалісти, можуть використовувати, як відео інструкцію для виконання аналогічних робіт на підприємствах енергетичної галузі.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)