Превентивні заходи, спрямовані на легалізацію ринку зайнятості у сфері господарської діяльності
07 вересня 2022![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
Інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» за сприяння проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» відвідано крамниці сфери діяльності роздрібна торгівля на площі Ринок м.Львів. Охоплена аудиторія – 5 роботодавців та їх працівники.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)