Фахівцями Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці на МПП «Бескид» проведено семінар-навчання на тему: «Дотримання вимог безпеки під час експлуатації автомобільних підйомників».
29 березня 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Наголошено на основних вимогах безпечної роботи підйомників. Результати огляду та перевірки машиністи записують у вахтовий журнал машиніста вантажопідіймального підйомника. Установлений суб’єктом господарювання порядок проведення періодичного технічного обслуговування, налагодження та ремонтів має забезпечити утримання обладнання в справному стані.
Зосереджено увагу присутніх на питаннях електробезпеки, створенні безпечних умов праці та попередження виробничого травматизму.
Інспекторами Держпраці надано консультації та вичерпні відповіді на питання працівників з додержання законодавства про охорону праці під час військового стану.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338955771_185009810972908_1987280132354330748_n-300x225.webp)