Атестація робочих місць за умовами праці: які посади входять до переліку розповіла під час семінару інспектор ГУ Держпраці

04 грудня 2018

Днями  у ТзОВ «Клінгспор» було проведено інформування керівників та працівників  про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про атестацію робочих місць.

Так, головний державний інспектор відділу експертизи умов праці акцентувала увагу на необхідності  проведення атестації відповідно до «Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці».

Зокрема, наголошувалося на необхідності проведення атестації робочих місць, посад, професій, які включені в наступні постанови кабінету Міністрів України:

  1. Списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджені постановою КМУ від 24 червня 2016 р. № 461.
  2. Списки виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, затверджені постановою КМУ від 17 листопада 1997 р. № 1290;
  3. Перелік виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затверджений постановою КМУ від 21 лютого 2001 р. № 163.