Cемінар для працівників ДП «Укрсвіт-2008»

04 вересня 2015

Під час семінару працівників підприємства ознайомлено з гарантіями прав про охорону праці, з організацією охорони праці на підприємстві, із документами, що належать до нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, відповідальністю за порушення законодавства про охорону праці.

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Смигора В.М. нагадав про головні вимоги при виконанні будівельно-монтажних робіт, висвітлив питання про проведення навчання та перевірки знань працівників та спеціалістів з охорони праці, проведення їм інструктажів, а також забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у відповідності до галузевих норм.

Своєю чергою головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Могильницький Р.Б нагадав присутнім про дотримання вимог правил будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів при експлуатації на будівельних майданчиках.

Також присутніх інформовано про вимоги для безпечного виконання робіт з електроінструментом, безпечної експлуатації електричних машин та електрозварювального устаткування.

Під час семінару головним державними інспекторами надано консультації працівникам щодо випробовування електроінструментів та електрозварювальної апаратури та вимог правил при проведенні технічних оглядів та реєстрації підйомних механізмів.

11986971_1478566329136643_3871189453829327148_n