Cемінар-нарада з працівниками ПАТ «Львівобленерго»

03 вересня 2015

Під час заходу обговорили стан охорони праці на підприємстві, основні вимоги Закону України «Про охорону праці», безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки, відповідальність роботодавця за порушення вимог законодавства про працю, а також реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.

На семінарі виступив начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Львівській області О.Черніков, який проаналізував заходи безпеки, що застосовуються під час виконання робіт на підприємстві. Також була наведена статистика травматизму в енергетичній галузі за поточний рік в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Головний державний інспектор відділу контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області О.Яворівська ознайомила працівників із змінами в трудовому законодавстві, що стосуються оплати праці, гарантіями забезпечення права громадян на працю. Надала консультації працівникам щодо норм трудового законодавства, акцентувала увагу присутніх на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Львівській області Є.Мороз у своєму виступі наголосив на забезпеченні відповідних умов праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки.

10985414_1477715109221765_3697462816232787133_n