До Всесвітнього дня безпеки та здоровʼя на роботі фахівцями Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено онлайн – семінар на тему: «Безпечне та здорове середовище -основне право у сфері праці» для студентів та правників кафедри права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького

28 квітня 2023
✅До Всесвітнього дня безпеки та здоровʼя на роботі фахівцями Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено онлайн – семінар на тему: «Безпечне та здорове середовище -основне право у сфері праці» для студентів та правників кафедри права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
👉На семінарі розглянуто важливі питання, пов’язані з правами працівників на безпечне та здорове середовище, обов’язками роботодавців забезпечувати безпеку на робочому місці та принципами організації безпечного виробництва.
📌Учасники семінару активно долучилися до дискусії та обміну поглядами на ці важливі питання, що сприяло підвищенню їхньої свідомості та уважності до проблем безпеки та здоров’я на роботі.
📲Посилання на інформаційний портал www.pratsia.in.ua