Дотримання вимог безпеки при експлуатації газопроводів у Кам’янко-Бузькій дільниці Червоноградського відділення АТ «Львівгаз»

26 січня 2023
✅ Дотримання вимог безпеки при експлуатації газопроводів у Кам’янко-Бузькій дільниці Червоноградського відділення АТ «Львівгаз»
Посадовці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели захід на тему: «Запобіжні заходи для безаварійної експлуатації об’єктів систем газопостачання».
➡️ Доведено вимоги, зокрема, «Правил безпеки систем газопостачання»та інших нормативно-правових актів з охорони праці.
➡️ Періодичність проведення технічного обстеження встановлюється залежно від технічного стану газопроводу відповідно до вимог Порядку технічного огляду, обстеження, оцінки та паспортизації технічного стану.
➡️ На наявність газу підлягають перевірці всі елементи стояків газопроводів-вводів, колодязі і контрольні трубки, а також колодязі, камери інших підземних комунікацій, підвали будинків, шахти, колектори, підземні переходи та інші підземні споруди, розташовані на відстані до 15 м із обох боків від осі газопроводу.
До технічної консультації на робочому місці залучено 10 працівників.
? Більше інформації з питань охорони праці, у тому числі, задекларованої, інспектори Держпраці рекомендували шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua