Посадові особи Головного управління знайомляться з міжнародним досвідом та європейськими стандартами з питань праці

26 червня 2020

Стартував літній марафон онлайн-тренінгів із міжнародних і європейських стандартів із питань праці.

Сьогодні відбулась перша серія марафону – «Трудові відносини». Захід проводиться в рамках Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». В межах  марафону організатори планують провести 6 онлайн-тренінгів.

Що таке трудові відносини, чому важливо їх встановлювати, як визначити існування трудових відносин та їхні переваги, що про це говорять міжнародні та європейські стандарти з питань праці, як це роблять країни-члени ЄС  —  про ці та інші питання говорили сьогодні в онлайн-режимі з учасниками марафону –  членами парламенту, представниками уряду, профспілок і роботодавців.

Участь у заході взяли і представники Головного управління Держпраці у Львівській області – начальник Ольга Вільхова, перший заступник начальника Вікторія Головакова, начальники управлінь, керівники структурних підрозділів та державні інспектори.

«Передова практика та досвід країн ЄС для нас дуже важливі. Ідея проведення такого онлайн-марафону справді гарна ідея та хороша нагода для наших фахівців навіть  в період карантину підвищити професійний рівень» – відзначила Ольга Вільхова.