Фахівці ГУ Держпраці іформували відвідувачів Ярмарку кар’єри про трудові права працівників

14 грудня 2017

13 грудня фахівці ГУ Держпраці у Львівській області взяли участь у Ярмарку кар’єри, який відбувся у Львівському міському центрі зайнятості.

Під час заходу представники ГУ Держпраці  надавали консультації з питань трудового законодавства.

Зокрема, найбільше мешканців, які зверталися за консультаціями цікавили питання щодо оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати та надання додаткових відпусток працівникам, які мають дітей.

Разом з тим представники ГУ Держпраці наголошували людям на перевагах офіційного працевлаштуваня.

При цьому вони повідомляли відвідувачам ярмарку, що  безкоштовну фахову консультацію з питань праці та охорони праці можна отримати у Громадській приймальні ГУ Держпраці у Львівській області.

Зазначимо, що 13 грудня відвідувачі заходу мали змогу ознайомитися з 364 вакансіями 22 підприємств легкої промисловості, сфери обслуговування, готельно-ресторанного бізнесу та торгівлі. А 14 грудня варіанти працевлаштування пропонували 25 фірм і компаній IT-сфери, технологічного та технічного напрямів, ремонту, будівництва, обслуговування доріг, транспортної галузі та ін. Загалом на ярмарку було представлено понад 2100 вільних робочих місць і вакантних посад.

До слова, дводенний Ярмарок кар’єри відбувся в межах соціального проекту «Живи та працюй в Україні». Організаторами заходу є Львівський обласний центр зайнятості та НУ «Львівська політехніка».