Фахівці ГУ Держпраці перевірили заклади оздоровлення та відпочинку області

30 травня 2019

З початку оздоровчої кампанії станом на 30.05.2019 р. працівники ГУ Держпраці у Львівській області провели перевірки з дотримання вимог законодавства з охорони праці у всіх закладах оздоровлення та відпочинку.      

 Так, цьогоріч на території Львівщини запланували роботу 12 закладів оздоровлення та відпочинку.

За результатами перевірок виявлено  порушення нормативно-правових актів з охорони праці у дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ватра», дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Старт», позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Зірниця», дитячому оздоровчому закладі «Ровесник» відокремленого підрозділу оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» ДП «Львіввугілля», дитячому літньо-оздоровчому таборі  «Динамо», оздоровчому таборі для дітей та підлітків «Дружба»,  КЗ ЛОР «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Надія», оздоровчому таборі для дітей та підлітків «Дружба», Жовківському районному дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка». Загалом у цих закладах  виявлено  86 порушень.

Слід зазначити, що більшість із перевірених суб’єктів господарювання усунули виявлені порушення та надали інформацію про виконання виданих  приписів.

До слова, фахівці Держпраці Львівщини продовжують надавати консультативну допомогу з питань охорони праці  та проводять роз’яснювальну роботу щодо підготовки дитячих оздоровчих закладів для безпечного їх функціонування в літній період.  Також представники ГУ Держпраці у Львівській області беруть участь у засіданнях регіонального штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.